SUB 18 19 – CASTELLSDEFELS 12

L´equip SUB 18  inicia la Segona Fase amb una victòria contra el Castelldefels per 19 a 12.

Calendari Campionat de Catalunya Segona Cadet 
Jornada  1                                                          
20-nov-10     RC L’Hospitalet vs Castelldefels RUC                                                  
20-nov-10     BUC vs Químic RC                                                  
20-nov-10     CNPN Enginyers vs GEiEG                                                  
20-nov-10     CR Tarragona vs Gòtics RC                                                  
Jornada  2                                                          
27-nov-10     Castelldefels RUC vs CR Tarragona                                                
27-nov-10     Químic RC vs RC L’Hospitalet                                                  
27-nov-10     GEiEG vs BUC                                                  
27-nov-10     Gòtics RC vs CNPN Enginyers                                                  
Jornada  3                                                          
11-dic-10     Castelldefels RUC vs Químic RC                                                  
11-dic-10     RC L’Hospitalet vs GEiEG                                                  
11-dic-10     BUC vs Gòtics RC                                                  
11-dic-10     CR Tarragona vs CNPN Enginyers                                                  
Jornada  4                                                          
19-dic-10     Químic RC vs CR Tarragona                                                  
19-dic-10     GEiEG vs Castelldefels RUC                                                  
19-dic-10     Gòtics RC vs RC L’Hospitalet                                                  
19-dic-10     CNPN Enginyers vs BUC                                                  
Jornada  5                                                          
16-ene-11     Químic RC vs GEiEG                                                  
16-ene-11     Castelldefels RUC vs Gòtics RC                                                  
16-ene-11     RC L’Hospitalet vs CNPN Enginyers                                                  
16-ene-11     CR Tarragona vs BUC                                                  
Jornada  6                                                          
23-ene-11     CR Tarragona vs GEiEG                                                  
23-ene-11     Gòtics RC vs Químic RC                                                  
23-ene-11     CNPN Enginyers vs Castelldefels RUC                                                  
23-ene-11     BUC vs RC L’Hospitalet                                                  
Jornada  7                                                          
06-feb-11     GEiEG vs Gòtics RC                                                  
06-feb-11     Químic RC vs CNPN Enginyers                                                  
06-feb-11     Castelldefels RUC vs BUC                                                  
06-feb-11     RC L’Hospitalet vs CR Tarragona                                                  
                                                             
                                                             
20-feb-11   Semifinal A Primer Quart                                                  
20-feb-11   Semifinal B Segon Tercer                                                  
                                                             
05-mar-11   Final A Guanyador Semifinal A  Guanyador Semifinal B                                                  
05-mar-11   Final B Perdedor Semifinal B  Perdedor Semifinal A                                                   
                                                             
20-feb-11   Semifinal C Cinqué Vuité                                                  
20-feb-11   Semifinal D Sisé Seté                                                  
                                                             
05-mar-11   Final A Guanyador Semifinal C Guanyador Semifinal C                                                  
05-mar-11   Final B Perdedor Semifinal D  Perdedor Semifinal D